...

החזר מס

בהתאם לפקודת מס הכנסה, נישום ששילם מס הכנסה בסכומים הגבוהים מאלו שהיה אמור לשלם על פי החוק, זכאי לקבל החזר מס. ניתן לבקש החזר עד 6 שנים לאחר תום שנת המס שבגינה מבקשים את ההחזר. להחזר המס מתווספים הפרשי הצמדה וריבית של 4%.

משרדינו מתמחה בטיפול וסיוע בתהליך ביצוע החזר מס. מקצועיות, ניסיון ידע מקיף בחוקי המס וכלים טכנולוגיים מאפשרים לנו לעזור לכם למקסם את סכום החזר המס שמגיע לכם. התהליך כולל:

 • סיוע באיסוף החומרים.
 • בדיקה מקיפה של מקורות ההכנסה והמס שנגבה בפועל
 • ביצוע סימולציה להחזר מס אופטימאלי, באמצעות תוכנות מיוחדות
 • הגשת בקשות להחזר מס לרשות המיסים
 • מעקב אחר הטיפול בבקשה עד לקבלת החזר המס בפועל בחשבון הלקוח
 • ביצוע החזר מס באמצעותנו יאפשר לכם לייעל את התהליך, לחסוך זמן רב ובנוסף מהווה ערובה לקבלת החזר מס מקסימלי.

רק באמצעות בדיקה מקיפה ויסודית על ידי איש מקצוע ניתן למקסם את החזר המס המגיע לכם, אנחנו דואגים לבדוק את כל הטבות המס האפשריות שיכולות להביא להחזר מס גבוה יותר:

 • אופטימיזציה מיסוי ניירות ערך
 • הטבות מס בנוגע לפיצויי פיטורין
 • מיסוי אופציות
 • תכנון מס שבח
 • ניכוי מס מגמלאות ביטוח לאומי
 • קיבוע זכויות פנסיוניות
 • הטבות מנקודות זיכוי
 • הטבות לעולים חדשים
 • ועוד.

טיפול יסודי ומקצועי בכל לקוח מבטיח לכם את החזר מס מקסימלי בזמן המהיר ביותר.
תשאירו את פרטיכם ונשמח לחזור אליכם.

מיסוי פרישה

לאירוע פרישה מהעבודה הן לצורך החלפת מקום עבודה או פרישה לפנסיה משמעויות מס מרחיקות לכת. מדובר על ארוע מכונן הן מבחינה רגשית והן מבחינה פיננסית.

האם לנצל את הפטור הקבוע לפיצויי פיטורין? האם לייעד את הפיצויים לרצף פיצויים או קצבה? כיצד אבטיח כי אני מתכנן את המס בצורה אופטימלית?

משרדינו מתמחה בנושא מיסוי הפרישה

 • רצף פיצויים
 • רצף קצבה
 • קיבוע זכויות

מיסוי השקעות

תחום ההשקעות מושפע מאד משיקולי מס.

בין אם אתם משקיעים בנדל”ן, ניירות ערך או ניירות דיגיטאליים, הכרות מעמיקה עם השלכות המס תוכל למנוע תאונות מס מיותרות.
חוקי המס הרלוונטיים לעולם ההשקעות יוצרים מערכת סבוכה של חוקים, פסקי דין וחוזרים מקצועיים של מס הכנסה, שמכתיבים למעשה התנהלות מיוחדת לכל תחום השקעות.

בין אם מדובר על הכנסות משכר דירה, ריבית מאגרות חוב, דיבידנד ממניות או רווחים ממטבעות דיגיטליים. 

משרדינו מתמחה במיסוי השקעות ומספק שירות מקיף למשקיעים בנדל”ן, ניירות ערך ומטבעות דיגיטליים. הליווי שלנו מבטיח תכנון מס נכון וחכם המאפשר גם להוריד את נטל המס במסגרת החוק, וגם לכם כמשקיעים לקבל החלטות נכונות תוך התחשבות בהשלכות המס האפשריות. כמו כן, אנחנו דואגים להגיש את כל הדיווחים הנדרשים מכם לרשות המסים בזמן.

נדל”ן

השקעות בנדל”ן מניבה תשואה כהכנסות שכר דירה או מכירה הנכס ברווח. חוקי המס בישראל מציעים לא פחות משלושה מסלולים אפשריים למיסוי הכנסות שכר דירה. בנוסף קיימות מספר אפשרויות לתכנון מס נכון בכל הנוגע לרווח ממכירת דירה (מס שבח) – פריסת מס שבח, קיזוז הפסדים, ניצול נקודות זיכוי, הורדת שיעור המס בעקבות גיל ועוד.

ניירות ערך

בחוקי המס בישראל קיימים שיעורי מס מיוחדים המוטלים על פעילות בניירות ערך ומכשירים פיננסיים. בנוסף לכך קיימות לא מעט אפשרויות לצמצם את חבות המס באמצעות כללי קיזוז הפסדים וניצול הטבות הקשורות לגיל, מצב סוציואקונומי ועוד.
משרדינו מתמחה במיסוי ניירות ערך, נדל”ן ופעילות בשוק ההון, בין לקוחותינו משקיעים המנהלים מספר תיקי השקעות. באמצעות תכנון מס קפדני הנסמך על ידע מקצועי ותוכנות ייעודיות אנחנו דואגים למצות את כל הזכויות המגיעות ללקוח ולצמצם את חבות המס ולהחזיר מס ששולם ביתר ללקוחותינו.

Возврат налогов в Израиле

הטבות מס עבור חוזרים חדשים

פקודת ‏מס‏ הכנסה והתקנות‏ מכוחה‏ קובעות ‏הוראות ‏שונות‏ לגבי‏ מיסוי‏ עולים ‏חדשים‏ ותושבים ‏חוזרים.‏

ביום ‏16 בספטמבר ‏2008 פורסם תיקון מס’ ‏168 לפקודת‏ מס‏ הכנסה המרחיב ‏את‏ ההקלות‏ במיסוי‏ הכנסותיהם ‏של‏ עולים‏ חדשים‏ ו תושבים‏ חוזרים.‏‏
בבסיסו‏ של‏ התיקון ‏תכנית‏ רחבת ‏היקף ‏שמטרתה ‏העיקרית ‏הינה ‏קליטת ‏עליה, ‏החזרת ‏הון‏ אנושי ‏איכותי ‏לישראל ‏ועידוד ‏משקיעים ‏בעלי ‏פוטנציאל ‏פיננסי ‏להפוך ‏את ‏מדינת ‏ישראל‏ למרכז‏ חייהם, ‏מתוך ‏מטרה ‏שיעלו‏ לישראל‏ וישקיעו ‏בפיתוח‏ חוסנה ‏הכלכלי.

מטרה‏ נוספת ‏הינה ‏יצירת ‏ודאות ‏בקרב ‏העולים ‏והתושבים ‏החוזרים ‏‏ופשטות ‏תפעולית ‏אשר‏ תקטין ‏חיכוך‏ אפשרי ‏של‏ אוכלוסייה ‏זו‏ מול ‏רשויות‏ המס. מטרתו‏ של‏ תיקון ‏168 הינה,‏ בין ‏היתר,‏ לנטרל ‏את‏ החששות ‏שבליבם ‏ולעודד ‏את ‏חזרתם ‏או‏ עלייתם ‏ארצה ‏מחד, ‏ומאידך,‏ להקטין ‏בהקשר‏ לשאלות‏ העולות ‏מחוסר‏ הוודאות ‏כאמור.‏ 

יחד עם זאת, בכדי למצות את ההקלות הקבועות בחוק לעולים חדשים ולמנוע תאונות מס, יש להכיר לעומק את ההגדרות והתנאים להקלות כאמור. אתגר נוסף ומשמעותי בפניו ניצבים עולים חדשים, טמון בעבודה עם המערכת הבנקאית , שלעתים מסווגת את ההכנסות שפטורות מדיווח לרשויות המס מכוח תיקון 168, כהכנסות בעלות פרופיל סיכון גבוה, שכן אינן מדווחות לרשויות המס.

משרדינו, מתמחה בליווי עולים חדשים ותושבים חוזרים ויודע לתת מענה, הן ביישום ההקלות במס, ייצוג מול רשויות המס וסיוע בעבודה שוטפת מול הגורמים הרגולטוריים.

הכרות מעמיקה עם הוראות החוק, ניסיון פרקטי, שליטה ברמת שפת אם בשפות הרוסית והאנגלית מאפשרת לנו להעניק שירות מקיף ואיכותי לעולים חדשים ותושבים חוזרים בתחום המיסוי:

 • ייעוץ מס
 • הגשת דו”חות
 • ייצוג בפני רשויות המס
 • סיוע בהמצאת אישורים מרשות המסים
 • ליווי בהליכים של חוות דעת ותכנוני מס מרוכבים

השאירו את פרטיכם וניצור אתכם קשר בהקדם.

דוח מס שנתי

פקודת ‏מס‏ הכנסה והתקנות‏ מכוחה‏ קובעות ‏הוראות ‏שונות‏ לגבי‏ חובת הגשת דו”ח שנתי למס הכנסה ליחידים, הידוע גם בשמו הטכני דו”ח 1301.

האוכלוסיות העיקריות שחייבות בהגשת דו”ח שנתי למס הכנסה, הן:

 • בעלי עסקים :עוסקים ושותפים בשותפויות
 • בעלי שליטה בחברות: המחזיקים יותר מ-10% מהון המניות בחברה
 • בעלי הכנסות גבוהות: העולות על סך של כ-650,000 בשנה

יחד עם זאת לא מעט תושבים ישראל ותושבי חוץ בעלי הכנסות בישראל חייבים בהגשת דו”ח שנתי, בין היתר:

 • בעלי תיקי השקעות בפלטפורמות השקעה זרות שלא מנכות מס
 • בעלי הכנסות פאסיביות משכר דירה
 • עובדים שכירים שביצעו פריסת פיצויים (תיק 97)
 • עובדים שכירים עם מספר מקורות הכנסה (תיק 93)
 • בעלי נכסי נדל”ן בחו”ל
 • תושבי חוץ בעלי הכנסה בישראל
 • נישומים שמס הכנסה דורש הגשת דו”ח שנתי משיקולים מיוחדים

לצד החייבים בהגשת דו”ח, קיימת אפשרות להגיש דו”ח למס הכנסה ביוזמת הנישום, ברוב המקרים לצורך החזר מס (תיק 91), אך יש מקרים נוספים, נפוצים פחות, בהם יש צורך להגיש דו”ח שנתי ביוזמת הנישום, מקרים אלה קשורים לרוב בענייני תושבות ורילוקיישן.

לאחר הגשת הדו”ח למס הכנסה, הדו”ח עובר בדיקה על ידי עובדי הרשות ולא מעטים המקרים בהם עולים שאלות מצד עובדי הרשות. החל מבירורים טכניים כגון השלמת חומרים נלווים ועד סוגיות מקצועיות, הנוגעות לפרשנות של חוקי מס. רק הגשת דו”ח נכון, על ידי בעל מקצוע, מבטיח את תוצאת המס האופטימלית וימנע חיכוכים מיותרים מול רשות המסים.

משרדינו, מתמחה בהגשת דו”חות שנתיים למס הכנסה. ידע מעמיק ומקיף בחוקי המס, הכרות עם מבנה הדו”ח על כל נספחיו, ניסיון בהגשת דו”חות וייצוג ברשויות המס מאפשרים לנו לספק שירותי איכותי, מקצועי ואפקטיבי ללקוחותינו.

השאירו את פרטיכם וניצור אתכם קשר בהקדם

ייעוץ מס

הסביבה המיסויית בישראל מורכבת מאד, אי הכרות עם חוקי המס הרלוונטיים עלולה לגרום לתאונות מס. תאונות מס יכולות להתבטא בתשלום מס עודף בגין תכנון מס לקוי או קנסות ועיצומים מצד רשות המסים בגין אי הגשת דיווחים נדרשים במועד. מניסיוננו תאונות אלה ניתן לצמצם משמעותית על ידי ייעוץ מס עם מומחה בתחום המיסוי. 

מטרת המיסוי היא לזהות את העסקה או את המצב הדורש התייחסות משיקולי מס, למפות את דרכי הפעולה האפשריים ולשקף ללקוח את האפשרויות 

בין אם מדובר על עולה חדש או תושב חוץ שמעוניין להבין את מצבו במישור המיסוי בישראל, אדם המעוניין לפתוח עסק, מכירת נכס או פורש שמעוניין למצות את זכויותיו במס הכנסה. ייעוץ מס יהווה פתרון מעולה ונגיש מבחינת עלויות שיבהיר את התמונה ויספק תשובות ברורות לכל השאלות.

ייעוץ המס נערך על ידי רומן צרלשטיין, רואה חשבון עם ניסיון של קרוב לעשרים שנים בתחומי המיסוי, חשבונאות וניהול פיננסי. במהלך הייעוץ רומן מתייחס נקודתית לשאלות, מספק תשובות ברורות ואף עוזר לחשב ולהבין מספרית את חבות המס ואת החיסכון המס המקורב.

ייעוץ מס ממוקד חוסך ללקוחותינו זמן רב ומאמצים הקשורים לאיסוף מידע וכן מאפשר לקבל תמונה ברורה בנוגע להשלכות המס האפשריות.

תכנון מס

מקדמות מס הכנסה וביטוח לאומי. בעל עסקים וחברות נדרשים לשלם במהלך השנה מקדמות לרשות המסים ולביטוח לאומי, על חשבון חבות המס השנתית.
מעבר לחובה החוקית בתשלום מקדמות (אי תשלום מקדמות כדין, עלול לגרור עיצומים וקנסות מצד רשות המסים) תשלום מקדמות בסכום שמשקף את תחזית הרווחים של החברה או של העסק מבטיח ניהול תזרים מזומנים תקין, ומונע הפתעות לא נעימות בעת תשלום המס.

משרדינו מקנה תשומת לב מיוחדת לעניין חישוב מקדמות, אנחנו מאמינים שמדובר באחת הנקודות החשובות במישור המיסוי של בעל העסק. לכן במסגרת השירות אנחנו מבצעים שלוש הערכות לתשלום מקדמות במהלך השנה.

במסגרת ההערכות אנחנו מעדכנים את תחזית הרווחים של העסק ומבצעים בדיקה על נתוני אמת, כדי לוודא שגובה המקדמות וסך המקדמות ששולמו במהלך השנה משקפות את חבות המס הצפויה של העסק. כתוצאה מההערכה אנחנו מבצעים עדכון למקדמות.

תשלום מקדמות שמשקף את חבות המס של העסק, מאפשר ללקוחותינו התנהלות “בראש שקט” תוך ידיעה שסך חבות המס משולמת במועד והכספים שנותרים אכן זמינים לשימושים נוספים: השקעות בעסק או שימוש אישי.

צור קשר

Contact Form - Hebrew

הכתובת שלנו:

Copyright © 2024  |  Roman Tzerelshtein (CPA) 

Webdesign by MarkintoshDesign

Scroll to Top
דילוג לתוכן Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.